پرسنل و تجهیزات حمل و پمپاژ پمپ جو

نیروی انسانی (پرسنل)

یکی از ارکان مهم در فرایند تولید، نیروی انسانی قابل، با تجربه و اخلاق مدار است. مجموعه پمپ جو با کمک مجرب ترین افراد در حوزه ترانسپورت، تولید، حمل و پمپاژ و همچنین نظارتی حرفه ای، همواره توانایی خود را برای حل مسائل بوجود آمده در اجرای پروژه تحت فشار مضاعف کاری نشان داده است. ما با تکیه بر این قوا مفتخر به اجرا و عملیاتی سازی موفقیت آمیز پروژه های محوله در 30 سال اخیر هستیم.

با توجه به این که بتن آماده در واقع یک کالای فاسد شونده است و مدت زمان کمی وجود دارد که این محصول را مصرف کنیم، یکی از مهم ترین ارکان در صنعت بتن آماده، تجهیزات حمل و پمپاژ مناسب می باشد تا که این محصول را با حجم و سرعت مناسب به محل مورد نظر برسانیم. مجموعه پمپ جو با در اختیار داشتن بروز ترین و شاید بهترین ماشین الات حمل و پمپاژ، سرعت عمل و حجم بتن ریزی را مورد توجه قرار داده است. هدف پمپ جو این است که بتوانیم این کالا که به طور خوش بینانه تاریخ انقضای کمتر از 2 ساعت دارد را به سریع ترین شکل به محل بتن ریزی برسانیم.

کارخانه تولید بتن آماده پمپ جو با واقع شدن در بزرگراه آزادگان در عمل تمام نواحی تهران را تحت پوشش قرار میدهد و از این بزرگراه دارای دسترسی سریع به تمامی نواحی مربوطه می باشد تا این امر مهیا شود که محصول را با حجم و سرعت مناسب به محل مورد نظر برسانیم.

تجهیزات تولید و پخش

 • دارای دستگاه 2.5 مترمکعبی (توئین شافت 3D) دارای 5 دهنه بین دپوی مصالح برای تولید بتن با طرح اختلاط مختلف با ظرفیت 600 تن
 • توان تولید 150 متر مکعب در ساعت
 • دارای مخزن گازوئیل مکفی؛ ژنراتور برق برای برق جایگزین؛ باسکول دیجیتال 60 تنی
 • دارای دستگاه 1 مترمکعبی
 • 2 عدد سیلوی دپوی سیمان با ظرفیت 400 تن
 • 2 عدد دپوی مصالح (شن ،ماسه) توان تولید 50 متر مکعب در ساعت
 • دارای دپوی مصالح جانبی با انبارش 10000 تن

ماشین آلات تولید کننده بتن (انواع بچینگ پلانت ها)

بچینگ پلانت یا دستگاه تولید بتون آماده دستگاهی است که مواد تشکیل دهنده بتن را با هم مخلوط می نماید. به محض آماده شدن، بتن به وسیله تراک میکسر به محل مورد نظر منتقل و در محل بتن ریزی استفاده می شود که این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

میکسر بچینگ پلانت توین شفت با توجه به بهترین بازده آمیختگی نسبت به زمان، بهترین نوع برای بچینگ های بتن آماده می باشند. مجموعه پمپ جو با داشتن میکسر تویین شفت با حجم بچ 5/2 و دبی 150 مکعب در ساعت، قادر به تولید بالغ بر 1000 متر مکعب بتن آماده با کیفیت در یک شیفت کاری می باشد. دارای واحد تعمیر و نگهداری و سرویس ناوگان ماشین آلات برای جلوگیری از خرابی های احتمالی و رسیدگی دائم.

ماشین آلات حمل کننده بتن (انواع تراک میکسرها)

تراک میکسرها :تراک میکسر یا کامیون مخلوط کن بتن،کارخانه بتن آزاداگان دارای 15 تراک میکسر با حجم 8 تا 10 متر مکعبی می باشد که قابلیت افزایش 3 برابری از طریق ناوگان استیجاری را دارد.

ماشین آلات تخلیه کننده بتن (انواع پمپ های بتن)

پمپ های بتن ماشین آلاتی جهت منتقل کردن بتن از تراک به نقطه ی دقیق محل بتن ریزی هستند.بطور معمول برای بتن ریزی های افقی از پمپ زمینی و برای بتن ریزی در ارتفاع از پمپ دکل استفاده می نمایند. البته برای بتن ریزی در ارتفاع بالا انواع خاصی از تجهیزات پمپ های زمینی طراحی و ساخته شده اند.

پمپ های زمینی : دارای 3 دستگاه پمپ زمینی با توانایی پمپاژ افقی بیش از 200 متر طول لوله کشی؛

پمپ دکل هوایی بتن : مجموعه پمپ جو دارای دکل های 65 متری (بلندترین پمپ دکل هوایی بتن ایران)، دکل پمپ 47 متری، دکل پمپ 36 متری، دکل پمپ 28 متری می باشد که به طور تجمعی توانایی 500 متر مکعب بتن ریزی در یک ساعت می باشند.

تمامی تجهیزات و ماشین آلات شرکت پمپ جو تحت مالکیت مجموعه بوده و این امر سبب شده است تا هماهنگی جهت ارسال محموله به مشتریان با سرعت زیادی انجام پذیرد، لازم به ذکر است این شرکت با دارا بوده خط تولید کاملا مکانیزه و با استفاده از تکنولوژی های نوین مورد استفاده در کارخانه خود توانسته است سرعت و کیفیت کار را به شدت افزایش دهد.

آزمایشگاه بتن

مجموعه پمپ جو، با داشتن آزمایشگاه بتن مجهز به دستگاه های آزمون سیمان ، سنگدانه ها (شن و ماسه) ، آب ، افزودنی های شیمیایی و پودری، برای آزمون انواع بتن ها با ویژگی های مختلف ، دارای فعالیت مستمر و دقیق میباشد. پرسنل آزمایشگاه بتن این مجموعه از بدو ورود اجزای تشکیل دهنده بتن ، نمونه برداری و آزمون جهت بررسی حدود مجاز پارامتر های کیفی و کمی مربوطه و تغییر پذیری های هر یک را مورد نظارت و بررسی قرار می دهند.

نوسازی ماشین آلات

با دور اندیشی و بصیرت ساختار مدیریتی،این مجموعه همواره در تلاش بر نوسازی ماشین آلات و توسعه ناوگان حمل بتن آماده و تجهیزات مرتبط بوده و حالا مفتخریم که اولین تراک میکسر ها با طرح گرافیتی در ایران را در اختیار داریم.همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن بلندترین پمپ دکل هوایی بتن ایران 65 متری،همواره سعی داشته با حفظ قدرت رقابت در صنعت بتن آماده و صنایع وابسته،خود را به یکی از اولین ها و بهنرین ها در این صنعت بدل کند.

همکاری و تعامل با دیگر همکار در صنعت بتن

پمپ جو اجاره دهنده، انواع ماشین آلات تولید و تجهیزات حمل بتن آماده در تهران آماده همکاری با کلیه سازندگان محترم شرکت های ساختمانی و عمرانی و کلیه همکاران محترم این صنعت است عمده فعالیت این شرکت اجاره انواع میکسر و پمپ و دکل می باشد.این شرکت افتخار داشته با در اختیار داشتن بلند ترین پمپ دکل هوایی بتن ایران به ارتفاع 65 متر در اکثر پروژه های مرتفع ایران به ارائه خدمات بپردازد پمپ دکل هوایی بتن 65 متری پمپ دکل 46 متری اجاره انواع ماشین آلات حمل و نقل بتون

 • اجاره میکسر 8 متری و میکسر 10 متر مکعبی.
 • توانایی پمپاژ در طبقات نامحدود و در طول های نامحدود
 • تامین ناوگان حمل
 • تامین بتن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×